O naszej firmie

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Wybierając ESITIO zapewniamy kompleksową współpracę oraz pełne wsparcie po uruchomieniu strony. Wykonujemy rozbudowane serwisy www oraz strony internetowe osobiste i firmowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce a nasze doświadczenie zdobywaliśmy na etatach. Obecnie robimy to co kochamy w swojej własnej firmie. Dowiedz się więcej o nas i naszej firmie. Zobacz kim jesteśmy i dlaczego warto nas wybrać.

Poznaj nas

Nasz zespół

Pomysłodawcą i twórcą firmy jest Przemysław Filipek. Osoba związana od lat z branżą e-commerce. Na swoim koncie ma wiele postawionych stron i sklepów.
Wieloletnie doświadczenie zdobywane na stanowiskach związanych z handlem w Internecie przekłada na swoje obecne cele biznesowe.
Z firmą bardzo blisko współpracuje kilku freelancerów. Każdy jest specjalistą w swojej branży. Współpracujemy z sobą od lat.

zuza1

Zuzanna

Project & Content

Doświadczona socjolog i project manager. W naszym zespole zajmuje się zarządzaniem projektami oraz content marketingiem. 

magda1

Magdalena

Graphics & Linguist

Grafik i lingwista. Główne zadania w naszym zespole to przygotowywanie grafik oraz tłumaczenia stron internetowych. 

o mnie3

Przemysław

UX & Design

Programista i designer. W naszej firmie zajmuje się konstruowaniem i rozbudową stron internetowych. Wspiera naszych klientów.

Przewiń do góry