Ocena Klientów:
4.8/5

Proces działania

Prosto, szybko i elastycznie

Poznaj nasz przykładowy proces tworzenia strony internetowej. Naszym klientom proponujemy właśnie taki model współpracy. Jeżeli Klient ma życzenie na inny sposób pozostajemy elastyczni. Realizacja pozostałych naszych usług wygląda bardzo podobnie.

Do każdego projektu podchodzimy podobnie, ale nigdy jednakowo. Wiemy, że każdy klient jest inny i dlatego dostosowujemy swój proces do niego. Poniżej można zapoznać się z szablonowym procesem budowania strony, który w skrócie można opisać: kontakt -> projektowanie -> zakończenie.

Krok 1

Kontakt i wycena


Przy pierwszym kontakcie badamy potrzeby Klienta i dokonujemy szybkiej wyceny. Na tym etapie omawiam z klientem to czego potrzebuje. Jakie ma oczekiwania. Jeżeli ma już stronę to chcemy wiedzieć dlaczego zmienia, jeżeli zmienia to co mu się podobało na obecnej stronie. Każda informacja i każdy szczegół jest dla nas bardzo ważny.

Krok 2

Zebranie szczegółów


Po akceptacji wyceny omawiamy szczegóły, zbieramy od klienta informacje i materiały. W tym momencie bardzo przydatne jest wypełnienie przez klienta Briefu, ale jeżeli klient nie ma czasu to możemy zrobić wywiad telefoniczny lub osobisty.

Krok 3

Rozpoczęcie prac


Rozpoczynamy projekt według ustaleń. Przygotowujemy wstępny projekt graficzny do akceptacji. Jeżeli Klientowi odpowiada to rozpoczynamy prace i przechodzimy do realizacji.  Podczas realizacji wielokrotnie prosimy o informację zwrotną, czy idziemy w tym samym kierunku co oczekiwania. Końcowym etapem prac są testy.

Krok 4

Akceptacja


Wykonany projekt przedstawiamy do akceptacji. Stronę poprawiamy aż do momentu ostatecznej akceptacji przez Klienta.

Krok 5

Publikacja


Po akceptacji umieszczamy stronę w Internecie (u nas lub w wybranym przez klienta serwerze). Wdrożenie projektu i oddanie klientowi. 

Krok 6

Faktura


Wystawiamy fakturę VAT z dogodnym terminem płatności.

Krok 7 - opcja

Stała opieka


Dla klientów chcących mieć spokój oferujemy opiekę serwisową polegającą na stałym monitoringu ich strony, dokonywaniu aktualizacji i usuwaniu usterek.