O naszej firmie

Jesteśmy grupą zapaleńców. Nasza praca sprawia nam przyjemność, a dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Wszyscy zdobywaliśmy doświadczenie na etatach. Obecnie robimy to co kochamy w swojej własnej firmie. Dowiedz się więcej o nas i naszej firmie. Zobacz kim jesteśmy i dlaczego warto nas wybrać.
Poznaj nas

Nasz zespół

Zuzanna Filipek

Project & Content

Doświadczona socjolog i project manager. W naszym zespole zajmuje się zarządzaniem projektami oraz content marketingiem. 

Magdalena Stebel

Graphics & Linguist

Grafik i lingwista. Główne zadania w naszym zespole to przygotowywanie grafik oraz tłumaczenia stron internetowych. 

Przemysław Filipek

UX & Design

Programista i designer. W naszej firmie zajmuje się konstruowaniem i rozbudową stron internetowych. Doradza i wspomaga naszych klientów.

O nas

Poznaj nas bliżej

Naszą działalność rozpoczęliśmy dopiero w 2020 roku, ale od wielu lat współpracujemy z wieloma firmami i rozwijamy wiele biznesów zarówno na etatach jak i we własnych działalnościach. Budujemy proste strony – wizytówki oraz duże e-commercy. Zajmujemy się marketingiem oraz doradztwem w zakresie e-commerce, marketing online oraz obsłudze klienta. Szeroki wachlarz wiedzy pozwala patrzeć na nasze projekty bardzo szeroko. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Porozmawiajmy

Jeżeli nasza firma i nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie i właśnie tego szukałeś, nie czekaj i odezwij się do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

668 491 885

Preferujesz rozmowę, zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.

kontakt@esitio.pl

Jeżeli nie masz czasu na rozmowę, a masz pytania dotyczące naszej oferty, skorzystaj z naszego adresu e-mail i napisz do nas.

Przewiń do góry