Ocena Klientów:
4.8/5

Strona internetowa BlisterArt – producent fartuchów

O Kliencie

Firma BlisterArt zajmuje się produkcją wysokiej jakości fartuchów i nadruków na różnych materiałach. W swoim portfolio ma bardzo dużo zleceń od uznanych na rynku marek.
W maju BlisterArt zgłosiło się do mnie z prośbą o stworzenie nowej strony internetowej na bazie już isniejącej. Klient miał sprecyzowane potrzeby oraz oczekiwania.

Strona internetowa

Strona internetowa BlisterArt oparta została o system zarządzania treścią WordPress oraz sklep internetowy Woocommerce.

Jej layout to połączenie jednostronicowej strony internetowej z kotwicami oraz podstron z dodatkową treścią. Dodatkowo na stronie jest możliwość dokonania zakupu.

Strona ma dwa cele. Po pierwsze to prezentacja firmy oraz jej asortymentu. Drugim celem jest bezpośredni zakup ze strony. Umożliwia to zainstalowany na stronie dodatek sklepu internetowego Woocommerce.

Większość produktów na stronie ma warianty. wariant koloru oraz wariant rozmiaru. Rozwiązaliśmy to przyjemnymi i intuicyjnymi ikonkami.

Dzięki zaimplementowanym dodatkom udało się zautomatyzować część procesów, co znacznie usprawnia działanie i czas potrzebny do finalizacji zamówienia. Wśród nich znalazły się między innymi: system automatycznego fakturowania oraz połączenia z social media.

Dodatkowo, aby uniknąć niepotrzebnego spamu na stronie dodana została reCaptcha.

Zobacz stronę internetową

Zobacz stronę na: https://blisterart.pl/ 👍

Wygląd głównej strony:

Strona internetowa - producent fartuchów blisterart
Strona internetowa BlisterArt - producent fartuchów 2

Inne strony internetowe: