Ocena Klientów:
4.8/5

Strona internetowa – OSK Evolution

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Evolution to firma z 14 letnim doświadczeniem. Kadra to kompetentni, wysoko wykwalifikowani i cierpliwi instruktorzy. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście zapewnia poczucie komfortu Kursantom.

Strona internetowa

Strona internetowa została zbudowana na platformie WordPress. Życzeniem Klienta było wyraźne przedstawienie czym zajmuje się szkoła i jakie kursy prowadzi. W związku z tym na stronie pokazane są pojazdy szkoły oraz wyraźne oznakowanie kursów.

W związku z rozwojem szkoły i planowanym uruchomieniem kursów na nowe kategorie na stronie zaimplementowane zostały informacje o dodatkowych kursach z informacją „Już wkrótce”, dzięki czemu odwiedzający zapozna się z planowanym rozwojem. Dodatkowa informacja w prosty sposób może zostać usunięta natychmiast po uruchomieniu kursu.

Na stronie internetowej został dodany Chat powiązany z Messenger prowadzonym przez firmę.

Szkoła OSK Evolution korzysta również z zewnętrznego systemu do zbierania opinii oraz zapisów na kurs. Skrypt z tego dodatku został również zaimplementowany na stronie. Oprócz tego kilka opinii od Kursantów pojawiło się na stronie głównej.

Szkoła prowadzi również blog oraz posiada bazę wiedzy dla przyszłych kursantów. Dzięki zastosowaniu wpisów WordPress, administrator strony w prosty sposób może dodawać nowe aktualności.

Na stronie internetowej nie zabrakło również galerii przedstawiających flotę OSK. W związku z tym, że szkoła posiada również kilka filmów, nie mogło ich zabraknąć na nowej stronie internetowej.

Cały projekt został zakończony szkoleniem online z zakresu obsługi strony.

Zobacz stronę internetową

oskevolution.pl

ESITIO - Strony internetowe i e-commerce
Strona internetowa - OSK Evolution 2

Inne strony internetowe: